Обяви 0 За нас Контакти
Продава ПАРЦЕЛ
област Бургас, гр. Обзор
45 000 €
88 012.35 лв.

(125 €, 244.48 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 11:19 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 120 пъти.
Площ:
360 m2
Регулация:
ДА
Ток:
ДА
Вода:
ДА

Описание на имота:

ЕЛ ЕКС Пропърти ви представя: Атрактивен парцел в гр. Обзор - отлична инвестиция
Предлагаме Ви парцел в един от най‑перспективните морски градове - Обзор, известен със своите дълги плажове, чист въздух и спокойна среда.
Имотът е подходящ за жилищно строителство, вила, къща за гости или инвестиционен проект, благодарение на отличната си локация и бързия достъп до основни пътни артерии.

Теренът се намира в зона с потенциал за развитие, което го прави изключително подходящ за хора, които търсят сигурно вложение или желаят да изградят свой дом край морето.

📞 При интерес се свържете с нас, цитирайки кода под обявата:11041231
Особености
За жил.строителство
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ПАРЦЕЛ
област Бургас, гр. Обзор
Обява: 1r177736436699852

45 000 €
88 012.35 лв.
История на цената
(125 €, 244.48 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Обзор