Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
област Бургас, с. Кошарица
100 000 €
195 583.00 лв.

(2 500 €, 4 889.58 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 11:53 на 16 април, 2026 год.
Обявата е посетена 147 пъти.
Площ:
40 m2
Двор:
713 m2
Етаж:
1
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Ние от LX Property ви представяме къща в с. Кошарица с двор.
Прекрасен ваканционен имот предлагащ спокойствие и оединение в близост до морето. Двора на имота е с лозе и малки постройки включващи и съоражение за приготвяне на вино и ракия.
Имота е подходящ за инвестиция или целогодишно ползване.
Разпределение
Имота се състои от четири отделни стай със самостоятелни входове от двора.
При интерес се свържете с нас и цитирайте кода 11003221.
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Бургас, с. Кошарица
Обява: 1j177632962874667

100 000 €
195 583.00 лв.
История на цената
(2 500 €, 4 889.58 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, с. Кошарица