Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Созопол
225 000 €
440 061.75 лв.

(2 184 €, 4 271.53 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 14:46 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 5 пъти.
Площ:
103 m2
Етаж:
Партер от 3
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2020 г.

Описание на имота:

Ние от ЕЛ ЕКС Пропърти Ви предлагаме за продажба тристаен апартамент в един от най‑красивите морски градове по Южното Черноморие - гр. Созопол. Имотът е разположен на партерен етаж в тухлена сграда с Акт 16 и предлага комфортно разпределение, подходящо както за целогодишно живеене, така и за ваканционен имот.
Жилището е с площ 103 кв.м и се намира в район с отлична инфраструктура и бърз достъп до плажове, заведения и централната част на града.

🏢 Разпределение
Просторно дневно помещение с възможност за обособяване на кухненски бокс
Две самостоятелни стаи
Баня с тоалетна
Входно антре
Възможност за преустройство според нуждите

⭐ Предимства на имота
✔️ 103 кв.м РЗП
✔️ Партерен етаж - удобен достъп
✔️ Тухлено строителство
✔️ Акт 16
✔️ Електрическо отопление Current page
✔️ Подходящ за живеене, инвестиция или отдаване под наем
✔️ Спокоен район в гр. Созопол

⭐ Предимства на района - гр. Созопол
🏖 Морски град с уникална атмосфера
🌅 Близост до плажове, пристанище и стария град
🏙 Развита инфраструктура и удобства
📈 Висока инвестиционна стойност и стабилно търсене

📞 За повече информация и огледи - цитирайте код: 11048001
Особености
Тухла
С паркинг
Обзаведен
Саниран
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Созопол
Обява: 1c177849999121262

225 000 €
440 061.75 лв.
История на цената
(2 184 €, 4 271.53 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Созопол