Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
135 000 €
264 037.05 лв.

(1 311 €, 2 564.09 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 13:24 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 5 пъти.
Площ:
103 m2
Етаж:
3-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2006 г.

Описание на имота:

Ние от ЕЛ ЕКС Пропърти Ви представяме изключителен имот - просторен тристаен апартамент, разположен само на крачки от плажа в к.к. Слънчев бряг.
Имотът се намира на 3‑ти етаж в тухлена сграда, в един от най‑предпочитаните райони на курорта - идеален както за лично ползване, така и за инвестиция с висока доходност.

Слънчев бряг е сред най‑популярните туристически дестинации, известен със своите живописни плажове и динамичен нощен живот.
Точно тук Ви очаква този прекрасен апартамент - напълно обзаведен и готов за нанасяне или отдаване под наем.

✔️ Само на метри от плажа
✔️ Простор - 103 кв.м
✔️ Напълно обзаведен, готов за живеене или отдаване
✔️ Тухлено строителство
✔️ Отлична инвестиция в топ курорт
✔️ На 3‑ти етаж от 5 - удобен и предпочитан етаж
✔️ Две спални + две бани - идеален за семейства или туристи

⭐ Предимства на района - Слънчев бряг
🏖 Дълги и чисти плажове
🎉 Богат нощен живот и развлечения
🛒 Магазини, заведения, транспорт - всичко на пешеходно разстояние
📈 Район с високо търсене за краткосрочни и сезонни наеми

📞 За повече информация и огледи
Свържете се с нас и цитирайте кода 1747471
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен
Саниран
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Обява: 1c177797667604007

135 000 €
264 037.05 лв.
История на цената
(1 311 €, 2 564.09 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, к.к. Слънчев бряг