Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Несебър
175 000 €
342 270.25 лв.

(1 667 €, 3 260.37 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 17:13 на 21 април, 2026 год.
Обявата е посетена 76 пъти.
Площ:
105 m2
Етаж:
7-ми от 7
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

ЕЛ ЕКС ПРОПЪРТИ представя тристаен апартамент с площ 105 кв.м, разположен на последен етаж в сграда с Акт 16 в гр. Поморие. Имотът се намира в комплекс с басейн и годишна такса поддръжка от 300 евро. Жилището е с югозападно изложение и функционално разпределение: антре, хол с кухня, две спални, баня с тоалетна и тераса. Подходящо е както за целогодишно живеене, така и за отдаване под наем.

📌 Характеристики на имота:
📐 Площ: 105 кв.м

🏢 Етаж: 7 от 7

🏗️ Ниво на завършеност: Акт 16

Тераса.

При интерес се свържете с нас и цитирайте номера на имота: ID 1992051
Особености
Тухла
Обзаведен
Саниран
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Несебър
Обява: 1c177678082477929

175 000 €
342 270.25 лв.
История на цената
(1 667 €, 3 260.37 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Несебър