Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Мадика
120 000 €
234 699.60 лв.

(1 967 €, 3 847.12 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:57 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 4 пъти.
Площ:
61 m2
Етаж:
5-ти от 8
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Ние от ЕЛ ЕКС Пропърти Ви предлагаме за продажба модерен двустаен апартамент, разположен в един от най‑новите и перспективни райони на гр. Бургас - кв. Мадика.
Имотът се намира на 5‑ти етаж в тухлена сграда с Акт 16, отличаваща се със съвременно строителство и комфортна жилищна среда.

Жилището е с площ 61 кв.м и се предлага на шпакловка и замазка, което дава възможност новите собственици да го завършат по свой вкус и стил.

🏢 Разпределение
Хол с кухненски бокс

Спалня

Баня с тоалетна

Тераса

⭐ Предимства на имота
✔️ 61 кв.м РЗП
✔️ Тухлена сграда с Акт 16
✔️ 5‑ти етаж
✔️ На шпакловка и замазка - готов за индивидуален дизайн
✔️ Функционално разпределение
✔️ Подходящ както за живеене, така и за инвестиция
✔️ Район с бързо развиваща се инфраструктура

⭐ Предимства на района - кв. Мадика
🌿 Съвременно излъчване
Районът се оформя като нова, модерна градска среда с усещане за простор и подреденост.

🏙 Спокойствие и баланс
Животът тук следва по‑естествен и спокоен ритъм, с усещане за чистота и яснота.

📈 Перспектива и развитие
Мадика е район в процес на изграждане и надграждане - среда с дългосрочен потенциал и бъдеща стойност.

📞 За повече информация и огледи - цитирайте код: 11040111
Особености
Тухла
За ремонт
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Мадика
Обява: 1b177823426826002

120 000 €
234 699.60 лв.
История на цената
(1 967 €, 3 847.12 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Бургас, Мадика

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност