Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
104 000 €
203 406.32 лв.

(1 552 €, 3 035.45 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:29 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 76 пъти.
Площ:
67 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2006 г.

Описание на имота:

ЕЛ ЕКС Пропърти Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с площ 67 кв.м, разположен в един от най‑предпочитаните морски градове - Свети Влас.
Имотът се намира на 5-ти етаж в нова тухлена сграда с Акт 16, което гарантира качество, сигурност и комфорт.

Апартаментът е напълно обзаведен и готов за ползване - идеален както за целогодишно живеене, така и за ваканционен имот или инвестиция с отлична доходност.

⭐ Разпределение

✔️ Хол с кухня - светъл, просторен и функционален
✔️ Спалня - отделна и комфортна
✔️ Баня/WC
✔️ Коридор
За повече информация и огледи - свържете се с нас и цитирайте този код: 11041491
Особености
Тухла
Асансьор
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
Обява: 1b177744775758818

104 000 €
203 406.32 лв.
История на цената
(1 552 €, 3 035.45 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Свети Влас