Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Поморие
139 000 €
271 860.37 лв.

(2 106 €, 4 118.98 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:16 на 27 април, 2026 год.
Обявата е посетена 75 пъти.
Площ:
66 m2
Етаж:
4-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2017 г.

Описание на имота:

Ел Екс Пропърти Ви представя: Двустаен апартамент в гр. Поморие ново тухлено строителство
Предлагаме Ви просторен двустаен апартамент, разположен в нова тухлена жилищна сграда в един от най‑спокойните и предпочитани морски градове Поморие.
Имотът се намира на 4‑ти етаж от общо 6, с отлично разпределение и потенциал както за живеене, така и за инвестиция.

Разпределение
Апартаментът е с функционално и удобно разпределение:

🛋️ Спалня

🍽️ Кухня с дневна

🚿 Баня с тоалетна

Складово помещение

📞 При интерес се свържете с нас и цитирайте кода на обявата : 11042781
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен
Саниран
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Поморие
Обява: 1b177729221146073

139 000 €
271 860.37 лв.
История на цената
(2 106 €, 4 118.98 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Поморие