Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
85 060 €
166 362.90 лв.

(1 350 €, 2 640.37 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 13:32 на 23 април, 2026 год.
Обявата е посетена 60 пъти.
Площ:
63 m2
Етаж:
3-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2008 г.

Описание на имота:

Предлагаме Ви двустаен апартамент в един от най‑търсените морски райони - к.к. Слънчев бряг, в близост до Несебър.
Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с отличен потенциал за отдаване под наем през летния сезон.
🏡 Разпределение
Апартаментът е функционално разпределен и включва:

✨ Хол с кухня

🛏️ Спалня

🚿 Баня с тоалетна (отделни помещения)

🌅 Терасал

При интерес се свържете с нас и цитирайте ID 11023731.
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Обява: 1b177694032078553

85 060 €
166 362.90 лв.
История на цената
(1 350 €, 2 640.37 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, к.к. Слънчев бряг