Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Долно Езерово
70 000 €
136 908.10 лв.

(1 400 €, 2 738.16 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 14:02 на 2 април, 2026 год.
Обявата е посетена 610 пъти.
Площ:
50 m2
Етаж:
2-ри от 2
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Ние от LX Property ви представяме двустаен апартамент с площ 50 кв.м, разположен на 2‑ри етаж в двуетажна тухлена сграда с Акт 16 в кв. Долно Езерово, гр. Бургас.
Имотът предлага функционално разпределение и е подходящ както за живеене, така и за инвестиция.

⭐ Разпределение
1 спалня

хол с кухненски бокс

баня с тоалетна

⭐ Основни характеристики
Площ: 50 кв.м РЗП

Етаж: 2 от 2

Строителство: тухла

Отопление: електричество

Локация: гр. Бургас, кв. Долно Езерово

Тип имот: двустаен апартамент

Този имот е чудесна възможност за хора, които търсят достъпен двустаен апартамент в Бургас, подходящ както за живеене, така и за инвестиция.

При интерес моля цитирайте идентификатора на имота: 11014541.
Особености
Тухла
С паркинг
Интернет връзка
Обзаведен
Контрол на достъпа
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Долно Езерово
Обява: 1b177512775204528

70 000 €
136 908.10 лв.
История на цената
(1 400 €, 2 738.16 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Бургас, Долно Езерово

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност