Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
58 000 €
113 438.14 лв.

(1 074 €, 2 100.56 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:11 на 2 април, 2026 год.
Обявата е посетена 179 пъти.
Площ:
54 m2
Етаж:
3-ти от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
Прокарва се
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2012 г.

Описание на имота:

Ние от LX Property ви представяме двустаен апартамент с площ 54 кв.м, разположен на 3‑ти етаж в пететажна тухлена сграда в к.к. Слънчев бряг.
Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция, благодарение на функционалното си разпределение и отличната локация в най‑големия морски курорт в България.

⭐ Разпределение

2 стаи

баня с тоалетна

тераса

⭐ Основни характеристики
Площ: 54 кв.м РЗП

Етаж: 3 от 5

Строителство: тухла

Отопление: електричество

Обзавеждане: нобзаведено

Локация: к.к. Слънчев бряг, общ. Бургас

Тип имот: двустаен апартамент

Имотът е подходящ както за целогодишно живеене, така и за ваканционно ползване или отдаване под наем.
Комбинацията от локация, разпределение и цена го прави много атрактивно предложение.

При интерес моля цитирайте идентификатора на имота: 1997731.
Особености
Тухла
С паркинг
Контрол на достъпа
За ремонт
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Обява: 1b177512106307968

58 000 €
113 438.14 лв.
История на цената
(1 074 €, 2 100.56 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, к.к. Слънчев бряг